5 ідей як прикрасити стіл на католицьке Різдво

Пуансеттія – традиційна різдвяна квітка, яка, як то кажуть, приносить щастя, і саме для цього їм і прикрашають будинки та стіл на час зимових свят. Якщо у вас немає можливості знайти живу пуансеттію, зробіть її своїми руками з паперу, тканини, вишіть або зв’яжіть.

Поєднання червоного, білого та зеленого кольорів – класична гама католицького Різдва. Обіграйте їх у сервіруванні та їжі, буде красиво!

Продумайте деталі, адже саме із дрібниць і складається загальна картина. Композиція з гілочками розмарину, свічки, яскраві тематичні серветки, зірки та стилізовані новорічні ялинки – прості речі, які вам доступні.

Сюрпризи – дуже і дуже чудова частина свята, яка вам під силу. У Румунії в різдвяні пироги ховають монети: кому дістається копієчка, той і буде щасливішим за всіх. Можна приготувати для всіх у подарунок невеликі пакетики зі смачним домашнім печивом, покласти на тарілку ялинку, вирізану з сиру, або просто роздрукувати для кожного листівки зі святковими колядками та залишити їх біля столових приладів.

Різдво – дивовижне та чарівне свято. Зробіть все, що у ваших силах, щоб для ваших близьких він став ще більш чудовим: накриваючи на стіл, сховайте під тарілки листочки з пророкуваннями на наступний рік для кожного, з ким ви зустрічаєте цей прекрасний день.

Що приготувати на різдво:

Різдво у Польщі – фарширований короп із овочами

Новорічні та різдвяні десерти 2022 Святковий торт-рулет Ягоди на снігу

Новорічний салат з шинкою

Як ви оцінюєте цей рецепт,

Оцініть цей рецепт

Відгуки користувачів 0 / 5. Всього оцінок: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Don't Miss! random posts ..