Як розфарбувати яйця на велидень прості способи

Якщо ви не любите малювати, забули, що таке тримати пензлик у руках, і вже давно не хочете мати справу з воском, необхідного для складних технік розпису яєць (писанок) — не впадайте у відчай. Адже існує безліч інших легших, але не менш красивих способів.

1. Фарбування з наклейками

Щоб створити такий забавний розпис – приклейте стікери різної форми на незабарвлені яйця і опустіть їх у фарбу. Після того, як яйця пофарбовані, дайте їм підсохнути і акуратно зніміть наклейки.

2. Широкі гумки

Бажаєте надати декору сучасного вигляду? Обмотайте яйця товстими резинками та опустіть їх у яскраві фарби. Після того, як ви знімете гумки, на яйцях залишаться графічні смуги (колір смуг залежить від натурального кольору яйця).

3. Аплікація з квітів

Пофарбуйте яйця у яскраві кольори та наклейте на них однотонні маленькі квіточки.

4. Точковий декор

Візьміть кілька олівців із гумками на кінці. Вмокніть олівець у фарбу та нанесіть їм крапки. Резинку можна промити водою перед зміною фарби або можна використовувати кожен олівець на окремий колір.

5. Зубочистка замість пензлика

Виберіть по 2 кольори для декору кожного яйця. Одним кольором намалюйте серединку квіточки, а іншим – пелюстки. Фарбу на носі зубочисткою (трохи нахиляючи її до яйця, щоб виходили мазки)

6. Конфетті

Якщо у вас залишилися конфетті з Нового Року, використовуйте для прикраси яєць! Квіти, смужки, круги – всі ці візерунки можна відтворити за допомогою маленьких кружечків.

7. Тонкі гумки

Обмотайте яйця тонкими резинками (щоб кола йшли паралельно одне одному). Спочатку помістіть яйця в якийсь із квітів (наприклад жовтий). Далі використовуйте 4 гумки і помістіть в новий колір (фіолетовий), після цього додайте ще 4 гумки ще раз зануріть яйця в основний колір (блакитний). Таким чином, на яйці будуть тонкі кільця різних кольорів (у нашому випадку це блакитне яйце з жовтими і фіолетовими смужками).

8. Блискітки

Якщо у вас є блискітки і ви любите все блискуче, цей простий спосіб створений для вас. Розведіть клей водою, повністю зануріть у цю суміш яйце, після чого покатайте його в блискітках. Можна використовувати як однотонні блискітки для одного яйця, так і кольорові. Але ми такі яйця не радимо (блискітки потраплять на білок), але прикрашати інтер’єр ними можна сміливо.

Також можна покрити клеєм лише ту частину яйця, на яку повинні приклеїтися блискітки. Нанесіть візерунки пензликом з клеєм, а потім обкатайте в блискітках.

9. Термо-наклейки

Цей спосіб вже кілька років посідає перше місце серед господарок. Термо-наклейки красиві і дуже просто прикрасити яйця. Щоправда, зняти шкаралупу з такого яйця дуже проблематично, тому його краще використовувати як декор. Купуйте спеціальні наклейки (перед Великоднем вони продаються в будь-якому супермаркеті), помістіть яйце всередину наклейки, занурте яйце на кілька секунд в окріп — і наклейка щільно обклеїть яйце.

10. Паперові наклейки

Виріжте квіти та інші візерунки з паперу та приклейте їх на яйце.

Як ви оцінюєте цей рецепт,

Оцініть цей рецепт

Відгуки користувачів 0 / 5. Всього оцінок: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Don't Miss! random posts ..