Cтрави на великдень салати рибні страви пісні страви

На нашому сайті зібрано багато рецепти страв, які були приготовлені мною раніше.

Мій блог присвячений в основному кулінарії та українським традиціям, тому, чим ми займаємося щодня з ранку і до вечора, в свята і в будні. Якось так, саме вийшло, що все, що я готувала на своїй кухні своїм рідним, стала розміщувати на сайті, показувати фотографії своїх страв, отримувати відгуки, навіть подяки – і ось вже протягом останніх десети років це стало моїм, мало не головним заняттям в інтернеті.

Я не професійний кухар.

Читаю рецепти, слухаю думку людей, дивлюся кулінарні програми, додаю свої смакові переваги, складаю все це в одну миску, перемішую, присолюю, приправляю і отримую свою страву, яке підходить для мене і моєї родини. Всі мої «кулінарні шедеври» випробувані моєю родиною, висловлено думку, і після цього я розміщую рецепти в блозі.

Готую в основному прості і доступні страви, люблю оригінальні страви, і люблю експериментувати з продуктами. По ряду особистих причин багато готую різних супів (перших страв), різні каші, оладки вранці, і переважно із зернових пластівців і круп з додаванням сухофруктів і ягід. І багато салатів … і різних …


Don't Miss! random posts ..