Що приготувати на день валентина для романтичної вечері

День закоханих, він же день Святого Валентина — одне з неоднозначних свят на рік. Чому неоднозначні? Я суджу з того, що багато хто вважає це свято несерйозним, несправжнім і мало не нав’язує нам якісь незрозумілі цінності.

З іншого боку, для більшості закоханих це свято — ще одна нагода виявити свої почуття одне до одного, яке ніколи не зайве. І, як всі ми добре знаємо, для закоханої пари найкращим способом провести час удвох буде романтична вечеря. Втім, якщо до 14 лютого ще далеко, влаштувати романтичну вечерю для двох можна в будь-який день, аби було бажання. У цій статті ми поговоримо про те, як приготувати романтичну вечерю вдома, приємно здивувавши свого обранця чи обраницю.

Правила романтичної вечері

Отже, якою має бути ідеальна романтична вечеря? Давайте виділимо основні моменти, які відрізняють романтичну вечерю від звичайної.

Обстановка . Мабуть, це визначальний момент. Свічки, приглушене світло, гарно накритий стіл, тиха розслаблююча музика — вам під силу влаштувати це самотужки. І, зрозуміло, ніякого телевізора, навіть якщо там іде якась романтична комедія.

Тільки вдвох . Якщо у вас є діти – прилаштуйте їх до бабусі, якщо живете з родичами – купіть їм квитки в театр або придумайте щось ще, інакше ваша романтична вечеря може зі зрозумілих причин піти нанівець.

Страви . Романтична вечеря — найкращий момент, щоб ненав’язливо вразити вашого коханого або улюблену кулінарною майстерністю, яку він у вас навіть не підозрював. З цієї причини страви, які ви приготуєте для романтичної вечері, повинні навіть зобов’язані бути вишуканими. А ще не дуже важкими, як у приготуванні, так і травленні.

Напої . Звісно ж, з напоїв на такій вечері доречне лише вино. Спочатку варто визначитися з меню романтичної вечері, а потім підібрати до нього вино (якщо ви не дуже добре знаєтеся на винах, найкраще піти в спеціальний магазин, знайти продавця, назвати йому страву і позначити бюджет). Почати романтичну вечерю можна з пари келихів шампанського або просічки, тільки не переборщите!

Сюрприз . Найкраща романтична вечеря – це вечеря-сюрприз. Спробуйте підготувати все потай від вашої другої половини, і нагородою вам буде її чи його захоплена реакція на цей несподіваний, але приємний сюрприз.

Настрій . Це особливий вечір та особливий момент у вашому житті. Поки ви готуєтеся до романтичної вечері, ви напевно встигнете перейнятися урочистістю моменту, так що головне – не перегоріти. І ще не варто очікувати дуже багато: краще приємно здивуватися, ніж жорстоко розчаруватися.

Якщо ви засвоїли теорію організації романтичних вечерь, пропоную перейти до практики. Якби мій сайт був присвячений психології або основ тантричного масажу, я, напевно, розповів щось інше. Але як говорить народне прислів’я, хто про що, а Онєгін знову про їжу. Отже, рецепти страв для ідеальної романтичної вечері.

Рецепти для романтичної вечері

Як ми вже вирішили, романтична вечеря повинна бути простою, але з родзинкою, тому про звичні страви, що набили оскому, забудьте відразу, вони уб’ють усю романтику. Коли ще випаде нагода продемонструвати, що ви вмієте не тільки ліпити котлети або готувати плов?!

Цілуватимемося в саме серце, і приготуємо щось смачне, незвичайне і ефектне. У цій добірці зібрані рецепти страв для романтичної вечері, які здатні вразити, але головне — приготувати більшість із них під силу навіть новачкам у кулінарії.

❤ Салат Цезар

Салатні кульки «А-ля Мімоза»

Салат фіалка з копченою куркою і чорносливом

Риба з овочами

Кабачковий рулет загадковий

Шоколадний торт без випічки зі сметанним мусом

Як ви оцінюєте цей рецепт,

Оцініть цей рецепт

Відгуки користувачів 0 / 5. Всього оцінок: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Don't Miss! random posts ..